KoRn: Praha - Tesla Arena, 9.6. 2009 - mini-report

1. srpna 2009 v 21:41 | Joey(1) |  Reporty
KoRn rozskákali Tesla Arenu! Americká kapela KoRn jasně dokázala, kdo že to s tím vším nu-metalem opravdu začal. V přibližně 75ti minutovém představení ze sebe dokázali vydat snad všechno, co se dalo.

Vše začalo asi po půl osmé, kdy začali hrát čeští The.Switch. Jejich vystoupení dokázalo trochu rozskákat "obecenstvo" a to přece u předkapel jde. Přibližně po hodinovém koncertě nastoupili na scénu opět češi, tentokráte skupina Atari Terror. Bylo vidět, že v publiku měli dost fanoušků. Pro člověka, který ale skladby předkapel neznal, to musel být strašný zážitek, jelikož obě hrály s hrozným zvukem.

Kolem půl desáte se pomalu začala připravovat aparatura KoRn. Během těchto minut také došla další "várka" většinou skalních fanoušků americké kapely. Celkem velký aplaus sklidil po odkrytí i speciální stojan na mikrofon. Těsně před desátou hodinou začalo skvělé intro, které snad nenechalo jedinou ruku u těla. Když pak přišel pomalým krokem směrem k mikrofonu zpěvák Johnatan Davis, bylo jasné na koho všichni přišli. Koncert tradičně zahájila skladba Right now. Když jsem pak viděl s jakou energií všichni hrají, nedokázal jsem ani uvěřit, že baskytaristovi Fieldymu už táhne na čtyřicet (!). Skvěle vyzpívaný refrén v Thoughtless, rázná baskytara v Coming Undone nebo třeba úžasné sólo kytaristy Munkyho v coververzi Another Brick In The Wall, to všechno jsou věci, na které se jen tak nezapomíná. Nemůžeme se divit tomu, že kapela má za sebou i cenu Grammy. KoRn předvedli úžasné a energické vystoupení, na které bude určitě každý, který tehdy navštívil Tesla Arenu rád vzpomínat.

Setlist:

1. Right Now
2. Chi
3. Did My Time
4. Thougthless
5. Falling Away From Me
6. Coming Undone/We Will Rock You
7. Shoots and Ladders intro
8. Here To Stay
9. Freak On A Leash
10. Y'all Want A Single
11. Another Brick In The Wall
12. Blind
13. Somebody Somone
14. Got The Life

Autor: el_Giorgo
Editor: Corey(8)
Zdroj:Sicmaggot.blog.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama